Duben 2017

Seriály🎥

10. dubna 2017 v 19:50 | InvisibleNessie🍓
Kdo v dnešní době nekouká na seriály? Myslím, že snad nikdo takový není. No a tak jsem si připravila článek o seriálech, co sleduju já.

1. Ever after high-no upřímě: vychází to ještě? Poslední dobou se to zhoršilo. Ale samozřejmě nikdy nezapomenu na všechny hodiny, co jsem s tímhle seriálem prožila❤️
2. Svět pod hlavou-přeskočíme k absolutně jinému žánru. Je to detektivní a odehrává se na území ČR někdy kolem roku 1980. Hlavní hrdina, Filip Marvan se vabourá v autě a dostane se do minulosti.
Má bohužel jenom asi dvanáct dílů (každý trvá asi hodinu). Ale je to vážně boží. A nejlepší je ta znělka❤️❤️❤️ Fakt škoda, že to skončilo! Moc doporučuju!
3. Soy Luna-momentálně mnou nejvíc sledovaný seriál. Absolutně super. Je to Španělská telenovela a ano uznávám, je to dost stupidní a nevím, co se mi na tom tak líbí, každopádně je to boží!❤️ Dneska vyjde nový díl! A je tam Nico😍
4. Sherlock-jsem teprve u druhého dílu (takže pls no spoilers🔪😘). Ale je to super, ti herci jsou dokonalý a ta hudba❤️ Je to napínavý a fakt mega doporučuju!

Tak jo zdravím všechny (asi dva) fanoušky mého blogu

Mám vás rád❤️
Před chvilkou se mi asi polovina toho článku vymazala, takže super. Lovuju to!😡

Have a nice day or whatever🍓

To už je vážně všechno

Čau

Mějte se fanfárově!🍓

A nezapomeňte na komentář📚😉✒️