Leden 2017

Vyřazovačka Apple White no2

23. ledna 2017 v 7:36 | Nessie |  Vyřazovačky🔚
Zase další kolo, v několika následujících dnech čekejte jenom tyto články...
Snad to aspoň někoho baví...
Taky mě napadlo, že by jsem s vítěznou Apple udělala volnou grafiku, tak můžete napsat názor do komentářů...
Jinak hlasovat můžete buď formou komentáře nebo ankety a dokonce můžete zvolit obě, buď pokud se nemůžete rozhodnout, nebo se vám daná panenka tak nelíbí, že jí chcete "podpořit" dokonce dvěma hlasy.
Hlasujte samozřejmě pro tu, která chcete aby VYPADLA!
V minulém kole s převahou vypadla Dragon games (která je podle mě jedna vůbec z nejpovedenějších Apple...ale to je věc názoru)

Vyřazovačka Apple White no1

21. ledna 2017 v 14:05 | Nessie |  Vyřazovačky🔚
Dneska tady mám úplně nový tip článku: dám vám tady koláž s nějakou everkou (např Apple jako teďka) a vy dole pod článkem budete hlasovat, která se vám líbí nejmíň, tudíž má vypadnout.

Nemocná😢😰

18. ledna 2017 v 20:57 | Nessie
Ahoj, vítám vás po dloooooooouuuuuuhééééé době.
Zažili jste někdy, že by se vám chtělo, doopravdy chtělo do školy? (Nepočítám, když je nějaká akce nebo tak). Já to teď zaživám. Proč? Mám asi tři dny na to opravit so známky a já onemocním. Napřed jsem měla horečky a teď mám rýmu. Jo a ještě: moje kámoška má v sobotu oslavu a já tam kvůli té pitomé nemoci nepůjdu.😥 Od začátku týdne jsem se podívala na všechny cz díly Tajný život K.C., co vyšli a oběhla jsem snad celej YT a už mě to nudí. Ani nemám chuť si číst (já jsem vážně nemocná)
Omlouvám se, pokud jsem vám zkazila náladu a taky, že se tady tak lituji. A všem, kdo jsou nemocní, přeji brzké uzdravení (vím, jak vám je). A vám ostatním, opravte si úspěšně všechny ty čtverky a pětky.😈😇
Zatím se s váma loučí vaše pesimistická Nessie!
PS: oficiálně mám pozastávko, ale moc moc moc jsem se nudila...

Knihy přečtené za rok 2016📚

2. ledna 2017 v 10:53 | Nessie
Za rok 2016 jsem přečetla 73,5 knih
A 26304 stran
V dnešním článku bude seznam všech knih, které jsem za rok 2016 přečetla, tqk jdeme na to!

❓Co jsem dostala k Vánocům❓A zhodnocení Vánočního programu

1. ledna 2017 v 16:20 | Nessie
Původně jsem chtěla vydat článek, kde bych vám ukázala svoje dárky, ale nakonec (kvůli osobním důvodům...) vydávat nechci a nebudu. Ale ukážu vám aspoň jeden dárek.

Šťastný nový rok!!!!

1. ledna 2017 v 0:00 | Nessie🎉
Rok 2016 je u konce! Pro mě to byl docela (ne)normální rok, nevím o ničem zásadním... Tak si pořádně užijte Silvestr a hodně štěstí do nového roku.