Září 2016

Koho jsou to...

30. září 2016 v 18:09 | Nessie |  Velká soutěž u Nessie
Jak jinak, mám tady další část VSuN (Velká soutěž u Nessie). Zase se můžou zúčastnit jen přihlášení. Poslední dobou sem nedávám skoro nic jiného, ale snažím se, toto mě prostě baví nejvíc, pořád nevím, do kdy bude soutěž trvat, ake asi dokud mě nepřestane bavit.
Takže napřed samozřejmě výsledky tomboly:
1. Políčko: 5 bodů
2. Políčko: 15 bodů
3. Políčko: 0 bodů
4. Políčko: 10 bodů
5. Políčko: 20 bodů
Oddělovač by: Farrah

Fotky-Cerise

30. září 2016 v 15:32 | Nessie
Dneska tady mám pár fotek. Jsou asi dva týdny staré a není jich moc. Byli jsme na takové menší procházce, tak jsem se snažila něco vyfotit. Ale nebylo tam moc zajímavých míst.

My new...

28. září 2016 v 13:13 | Nessie
Dneska tady mám trochu neobvyklí článek. Je to o mém novém...
Legu
Teba přesněji lego minifigurkách
Pokud je tu někdo, kdo by nevěděl, co to je, tak jsou to losovací lego migurky
A teďka je zrovna série na téma Disney
No a mimo ostatních tam byly dvě, které jsem já prostě musela mít
Oddělovač by (překvapivě): Farrah GodFairy

Nové everky-Lukostřelba!!!!

26. září 2016 v 19:48 | Nessie
Moc nepřidávám novinky, je jich plný internet a každý si je podle mě může najít sám(to znělo hnusně, co?). No každopádně toto jsem přidat musela. Já totiž miluji lukostřelbu a everky, co mají luk a šíp...WOW...(...#Nessiejefaninkatříteček...)

Rossabella Beauty

Fotky z Malty

24. září 2016 v 5:00 | Nessie
Vím, že už je podzim, ale teďka se vrátím do léta. V srpnu jsem byla na Maltě. Je to tam krásný, je to takový malinký ostrůvek (ani nejde vidět na mapě světa). No a já jsem si tam, jak jinak vzala everky (Faybelle a Cerise) a fotila jsem. Sice ne moc, ale snad se vám bude aspoň jedna jediná fotka bude líbit!

Tombola-sovy

23. září 2016 v 9:31 | Nessie |  Velká soutěž u Nessie
Po více než dvou týdnech přidávám článek. A jelikož teď nemám na nic jiného náladu, je to další kolo Velké soutěže u Nessie. Odkaz na přihlášku máte v menu. Soutěž (jako obvykle) můžou vyplňovat jen přihlášení!

Výsledky minulého kola:
1. Je to rebelka, má zbraň, která nezabíjí. Nepochází z pohádky. Nejlepší kamarádky jsou Apple a Raven.-tohle byl takový menší chyták. Je to Cupid!💘
2. Je to Royalka, ale někteří tomu nevěří. Má úžasnou TV show, která je prostě Just right.-Blondie!🐻
3. Je to rebelka. Je rychlá. Má tajemství.-Cerise

4. Royalka celým srdcem. Ráda všem pomáhá. Chce za každou cenu získat své šťastně až do smrti.-Kdo jiný než Apple White!🍎
5. Royalka co chodí s rebelem. Veganka. Miluje boty.-Ash👠
Oddělovač by: Farrah

Poznej everku

6. září 2016 v 6:00 | Nessie |  Velká soutěž u Nessie
Dneska je tu druhá část Velké soutěže. Pokud nejste přihlášení, tak se klidně ještě přihlásit můžete. Tuto soutěž můžou (ale nemusí) vyplňovat jen ti, kteří jsou přihlášení. Odkaz na přihlášku.

Napřed ale vyhodnocení z minulého kola soutěže:

1. Alenka v říši divů: šachová věž, šipka dolů-Alenka skočila do králičí nory, kytka-v Říši divů jsou zpívající kytky, kniha-je to kniha😂, hodinky-ty co měl bílý králík
2. Harry Potter: dopis-do Bradavic, blesk-jizva, kterou má Harry na čele, kouzelná hůlka-je to čaroděj
3. Hunger games: strom-ten z písničky Hanging tree, šíp-Katniss střílela z luku, kniha-stejně jako u Alenky
4. Hledá se Nemo/Dory: ?-jako že neví, kde je, ryba-Nemo a Dory jsou ryby (to jste netušili, že?😀🐠), lupa+baterka-hledá se...
Na body se můžete podívat v menu.

Story Cubes-hádanka

1. září 2016 v 6:00 | Nessie |  Velká soutěž u Nessie
Dneska je tu první část Velké soutěže. Napadlo mě, že jestli by se chtěl někdo přihlásit v průběhu, klidně může. Tuto hádanku můžou (ale nemusí) vyplňovat jen ti, kteří jsou přihlášení. Odkaz na přihlášku. Čtyři obrázky (fotky), které jsou v článku jsou kostky ze stolní hry Story Cubes, podle obrázků, které jsou zrovna nahoře máte poznat film nebo knihu. Samozřejmě to nemusíte znát, stačí vyplnit, co víte. Komentáře jsou moderované. Soutěž potrvá, dokud nebude další (což bude +- jednou za týden)