Květen 2016

Wattpad

23. května 2016 v 3:20 | Nessie
Wattpad je webová stránka (a aplikace), kde každý, kdo si založí profil může psát své povídky a číst si povídky ostatních. Já jsem si ho založila celkem nedávno, je to super, pohodlné a lehké, každý, kdo rád píše, nebo si čte by si tam rozhodně měla udělat profil!

Cerise a Cedar fotky-1.část

20. května 2016 v 15:14 | Nessie
Před nějakou dobou jsem byla v takovém krásném parku, a to bych nebyla já, kdyby s sebou nevzala i Cerise a Cedar, bylo krásné počásí, jen slunko bylo ostré, což občas bylo dost blbé. Omlouvám se, že některé fotky jsou otočené a taky za kvalitu a velikost. Vím, že některé fotky jsou dost rozmazané...

Layout 8-Rarity

19. května 2016 v 12:34 | Nessie
Já jsem asi nikdy neměla layout s MLP, no teď už mám, dneska vám chci ukázat můj nový layout

With: Rarity|By: Farrah GodFairy|Hodnocení: 99%

My blog

18. května 2016 v 15:25 | Nessie
To je název, co? Takový "originální", nic jiného mě ale nenapadlo. HM, napsala jsem, že budu aktivní... Myslím, že už nikdy nebudu tak aktivní, jako dřív, když jsem z blogem začínala, psala jsem články každý den, když jsem jeden den nebyla aktivní, hned jsem psala článek na omluvu, to se mi teď zdá vážně vtipné.
Dnešní článek není o tom, že se vracím, protože já nevím, asi jo, ale možná ne, možná už nikdy nenapíšu žádný článek. Tenhle článek bude asi dost pesimistický.

Knihy za duben

8. května 2016 v 21:10 | Nessie |  Knihy za měsíc...
Tento měsíc jsem četla zase trochu víc, přečetla jsem pět knih.
Moc se omlouvám za chyby a taky, že článek vyšel tak pozdě, jinak možná budu mít zase pozastaveníZamračený

Děti ze sídla Ashton: Neviditelný host: Tentokrát se vychovatelka a tři vlčí děti vypraví do lesů sídla Ashton, kde jdou hledat ztraceného pštrosa. Zažijí zde nejedno dobrodruzství a dostanou další indicie o jejich minulosti. A dokonce děti seznámí jejich vychovatelku Penny se svojí nevlastní vlčí rodinou. Myslela jsem si, že tohle je poslední díl a série se uzavře, ale to jsem se spletla, jsou ještě další dva díly😕 a ani jedem není v češtině a asi ani nebude, takže se nikdy nedozvím, jak to dopadne-jedině to sehnat v angličtině, ale tomu bych nerozumněla.

Hunger games: Aréna smrti: Kniha se odehrává v budoucnosti, po velké katastrofě. V Panemu se každý rok losují z každého z dvanácti krajů jeden splátce a jedna splátkyně, kteří musí jít do hladových her, kde může zvýtězit jen jeden. Katniss bydlí ve dvanáctém kraji a živí svou rodinu, když její sestru vyberou jako splátkyni, přihlásí se Katniss jako dobrovolník. Super kniha, asi ji každý zná a skoro každý ji už četl. Je napýnavá a i jsem se v jedné části rozplakala. Doporučuji přečíst. Kniha byla rozhodně lepší než film, ale ten byl taky dobrý...

Motýlí klub: Tina je jedna z trojčat, obě její sestry jsou ale starší. Všude ji chrání a jsou s ní, když je ale ve škole jejich učitelka rozdělí, musí se Tina naučit být samostatná a to není vůbec lehké, když sedí u stolu s holkou, která ji šikanuje-Selmou. Potom paní učitelka navrhne, že by si mohla Tina udělat na školní zahradě motýlí zahradu, dohromady se Selmou. na knize je napsané, že je pro holky 7-9 let staré, no tak jsem to už docela dávno překročila, ale to mi nezabrání přečíst si knihu od mé dlouho nejoblibenější spisovatelky-Jacqueline Wilson. Kniha nyla samozřejmně pro menší, ale i tak byla krásná. Přečetla jsem ji za jeden den, je tam hodně obrázků a velké písmena. Doporučuji pro jako takovou oddechovku.

Zelená jako smaragd: Konec trilogie. Gwendolyn už si zvykla na cestování časé. Teď ji čeká ples, kde se má setkat s Hrabětem, který ji minule telepaticky škrtil. Na plese ji málem zabijí, jen o vlásek se vyhne smrti... Taky zjistí několik věcí ze své minulosti. Ve třetím díle se taky uzavře kruh dvanácti. Jak využijí předmět, který se objeví? Super konec! Bála jsem se, ze to bude nedokončené, plno zvratů a všechny záhady jsou vyŕešené, samozřejmně si napřed přečtěte předchozí díly.

Hunger games: Vražedná pomsta: Obsahem bych udělala velký spoiler a to já nechci, můžu řict snad jen, že je to pokračování. Druhý díl se mi líbil míň, zápletka byla docela zvláštní, ale napsané to bylo dobře, hodně napínavé.