Prosinec 2015

Mám Viber

29. prosince 2015 v 22:03 | Nessie O'hair
Ahoj, takže konečně jsem si založila ten Viber, ale teď nevím, co tam mám dělat, proto bych prosila, kdyby mně to někdo napsal nejlíp na email: faybelle@seznam.cz
Vůbec se v tom neorientuji, dokázala jsem si založit profil, víc ale ne. Za radu děkuji předem!😀😀😀💜💛💚💙❤️

🎄Deníček-24.12.2015-Vánoce🎄

28. prosince 2015 v 16:24 | Nessie O'hair
Ahoj, dneska jsem si říkala, že jsem dlouho nedělala deníček...

Taťka s bráchou ráno šli za babičkou a my s mamkou jsme zatím začaly vařit večeři. Pouštěli jsme si k tomu nějaké vánoční písničky, potom jsme se dívaly na telku, napřed byla Zlatovláska a potom Tři veteráni. Potom přišli taťka s bráchou.
Na oběd máme vždycky nějakou zeleninovou polévku, pomobědě jsme s bráchou zdobili stromek a chystali se na večer.
Kolem čtvrté hodiny jsme vyrazili do kostela, když jsme se vrátili domů navečeřeli jsme se a šli rozbalovat dárky🎁
Největší radost jsem měla z Deníku Mimoňky a Faybelle Basic! Fotky dárků na blog přidám co nejdřív, doufám, že se vám deníček líbil, vím, že byl dost krátký, ale už nevím, co psát, Vánoce jsem si mooooooooc užila!

Chtěli byste ještě deníček z jiného vánočního dne?
Omlouvám se, že je fotka otočená.

Nessie se vrací!!!!!!!!

25. prosince 2015 v 8:51 | Nessie O'hair
Ahoj, moooooooooooooc se omlouvám, že jsem tak dlouho nebyla na blogu, ale poslední dva týdny toho bylo hodně do školy a neměla jsem na blog moc náladu. Co se týče programu, některé články časem vydám, ale ne v rámci programu. Nevím, kdy přidám fotky dárků, protože ještě pojedeme k babičce, takže jich ještě pár bude.
PS: Ještě jednou se omlouvám!!!!!
PPS: Doufám, že jste si užili Vánoce🎄🎁

Bleskovka-Ashlynn Ella

9. prosince 2015 v 21:17 | Nessie O'hair |  Bleskovky
Vím, že mám teď trochu skluz, ale dneska jsem psala dvě těžké písemky a neměla jsem čas na blog.
Otázky budou podobné, jako u Poppy.

 1. Kdy se narodila?
 2. Má nějaké sourozence?
 3. Nejoblíbenější předmět?
 4. Nejlepší kamarádka
 5. Royal/Rebel (vyberte)
 6. Kde pracuje?
 7. Kdo je její matka?
 8. Koho na cenu?
Dnešní náušnice:

Poznávačka

7. prosince 2015 v 21:06 | Nessie O'hair
Napiště, kolik jich víte, klidně jen jednu, podle počtu bude cena, napište i koho na cenu.
A moje náušnice, myslím, že jsou zatím nejlepší, hodily by se pro Poppy, nemyslíte?

2. Adventní neděle

6. prosince 2015 v 18:28 | Nessie O'hair
Dlouho jsem přemýšlela, co budu na adventní neděle přidávat za články a rozhodla jsem se, že budu dávat deníky, nezajímavějších dnů týdne.

4.12.2015 (pátek)-Ráno jsem šla-jako obyčejně do školy, u nás je pátek nejlepší den. První hodinu byla čeština, zrovna, když chtěla učitelka zkoušet, uslyšleli jsme chrastit řetězy-ano byl to Mikuláš, andělové a čerti, sice jsem na druhém stupni, ale oni pořád chodí, andělové nám dali pendreky. Druhá hodina byla ájina, měla jsem prezentaci, ale protože jsem to moc četla, dostala jsem jen malou jedničku, další dvě hodina byla výtvarka, dělali jsme Vánoční výkresy. Čtvrtá hodina byl děják-nic zvláštního se nestalo. A konečně poslední byla Hudebka, zpívali jsme Vánoční písničky. Po škole jsem šla s mamkou do města a šly jsme do Kiku a koupila jsem si šaty a ještě šátek k Vánocům. Potom jsme šly domů, četla jsem si a šla jsem spát.

5.12.2015 (sobota):
Ráno jsem vstávala v půl osmé, chvilku jsem si četla, dokud všichni nevstali. Mamka šla nakoupit na oběd a jsem zatím uklízela atd... Po obědě jsme vyrazili na Vánoční trhy. Po cestě jsme v autobuse potkali čerty anděla a Mikuláše. Koupila jsem krásný motýlkový přívěšek pro moji kamarádku a svíčku pro babičku. Taky jsem si koupila moc dobrý dětský punč a jako každý rok turecký med-MŇAM!. Jako každý rok jsme si zazvonili zvonečkem pro štěstí a přispěli jsme na charitu. Betlém byl krásný, jako každý rok, u nás je dřevěný, v lidské velikosti a každý rok přibude nová figurka. Na trzích jsme potkali taky různé čerty, Milkuláše a anděly. Nebyli jsme tam moc dlouho, ale když jsme se vrátili domů, byla už tma.

A nakonec moje dnešní duhové náušnice:

Prosím, pošlete fotky!!!!!!!!!!📷

6. prosince 2015 v 14:16 | Nessie O'hair
Ahoj, už se mě vás hodně ptalo, jak to bude s tou fotosoutěží, takže fotku mi zatím poslaly jen dvě blogerky a ještě mně neposlaly dvě a to jsou:
 • Bloom
 • Lotta
Prosím, pošlete je do úterý večer, aspoň jedna, přinejhorším, by se dalo už udělat finále, ale byla by to škoda, když jste se už zúčastnily!!!!!!
Tak posílejte!
Vaše Nessie❤️💜💛💚💙
PS: Jste zatím s programem spokojeni❓

The birth of Holly and Poppy

5. prosince 2015 v 20:56 | Nessie O'hair |  The birth of...
Rapunzel čekala dítě, nebo si to aspoň myslela, ve skutečnosti čekala dvě děti! Když se to dozvěděla, byla nejšťastnější na celém světě. Mám dvě malé holčičky. Jako první se narodila Poppy, nedopatřením se ale stalo, že se při porodu popletly a všichni si mylsleli, že starší je Holly, ta byla proto vychovávamá, jako budoucí královna. Obě malé holčičky nosily dlouhé vlasy, spletené do dvou copů a vždy stejné šaty, nešly od sebe rozeznat. Poppy a Holly toho často využívaly, měnily se a dělaly si z ostatních srandu, třeba jednou na Halloween obě přišli obyčejně oblečné a řekly, že jsou převlečené jedna za druhou, jak holky rostly, taky se měnily, Poppy si začala říkat, že se princeznou stejně stát nemůže, tak se rozhodla, že se jednou stane kadeřnicí a svůj první účes si skusila na sobě, chtěla si jen trochu zastříhnout konečky, ale vždy to měla křivé a sříhala si je čím dál víc, až zjistila, že je má úplně krátké, ale už byly konečně rovné a docela se jí i líbily! Když to ale uviděla Holly, naštvala se, protože už se nikdy nemohly prohazovat, Rapunzel se ale ani nepolekala, řekla jen: "Čekala jsem to, jso to celá ty!" a usmála se na ni. Poppy se nekonec nchala doupravit u kadeřnice a udělat si melír.

Když dívky jeli na Ever After High, vůbec netušily, jaké dobrodružství tady ještě zažijí...
KONEC...JE JEN ZAČÁTEK

A moje dnešní náušnice:

Tombola

3. prosince 2015 v 15:36 | Nessie O'hair |  Bleskovky
Pravidla snad všichni znají
Zúčastnit se vás může maximálně šest, každý musí mít jiné číslo. Zúčastnit se můžete až do konce programu!
Ps: V minulém článku je bleskovka o Poppy.
V celém článků jsou dnešní náušnice

Bleskovka Poppy O'hair

2. prosince 2015 v 17:46 | Nessie O'hair |  Bleskovky
Takže ahoj, omlovám se, že včera nebyl program, ale nějak jsem to nestíhala, dneska tady mám bleskovku o Poppy, zúčastnit se můžete až do konce programu, kdy bude hromadné vyhodnocení. Ještě jedna infromace: k narozkám jsem dostala Brilantina adventní kalendář, kde jsou na každý den jedny náušnice, napadlo mě, že vždycky na konec každého článku přidám fotku, těch, co jsem dostala. A jedna otázka: Mám přidat i ty z prvního prosince?

A teď konečně tag:
 1. Kdy se narodila?
 2. Má nějaké sourozence?
 3. nejoblíbenější předmět
 4. neklepší kamarádka
 5. Royal/rebel (vyberte)
 6. kde pracuje?
 7. kdo je její matka?
 8. Koho na cenu

A nakonec náušnice! No nejsou cute?