Listopad 2015

1. Tag-Bloom

29. listopadu 2015 v 8:45 | Nessie O'hair
Ahoj, dneska mám narozky a první část programu je tag od Bloom, pokud ještě chcete poslat tag můžete, email: faybelle@seznam.cz


1. Jak si se dostal k EAH
Díky youtube kanálu My froggy stuff
2. Tvá nej EAH?
Faybelle
3.Nej winxka?
Moc to nesleduji (neviděla jsem ani jeden díl), ale nejvíc simpatická mi je Flora
4. Máš domacího mazlíkča? Pokud ano jak se jmenuje a co to je?
Mám morče Čokyho💜💛💚💙❤️
5. Oblíbená barva
Modrá
6. Největší dárek co sipřeješ k narozkám nebo k vánocům?
To uvidíte ;-)
7. Máš ráda jogurty? :D
Jak které, třeba mám ráda mixovací
8. Máš ve škole kamarádky(kamarády :D) který mají taky rádi EAH?
Ne, nebo o tom aspoň nevím.
9. Co kromě panenek a časopisu máš za věci s EAH nebo winx?
Mám podložku na stůl EAH a puzzle EAH, s Winx jsem měla obal na sešit.

Hodnocení Star Drlings-panenky

21. listopadu 2015 v 9:36 | Nessie O'hair
Panenky jsem seřadila od nejhorší po nejpepší.
1. Leona
Abych pravdu řekla, je strašně do žluta a zlata. Némá žádnou jinou barvu a celkově se mi prostě moc nelíbí. V seriálu má úžasné vlasy a chápu, že u panenky to není tak lehké, ale prostě mě hodně zklamala. Dávám jí 1,5/5 bodů.

Star Darlings

19. listopadu 2015 v 21:05 | Nessie O'hair
Ano jsem tu, vaše "velmi aktivní" Ness.
No noc, k tématu. Možná jste už slyšeli o novém seriálu od Disney-Star Darlings, zatím vyšlo jen pár dílů. Já jsem se na všechny podívala a moc se mi to líbí. Je to o světu, který se nacházi poblíž Země. Tento svět má za úkol plnit přání ze Země (oni jí říkají "Wishworld"). Jenomže jejich svět někdo ohrožuje, tak paní ředitelka vybere 12 studentek-"Star Darlings", které mají jejich svět zachránit. (Pokud jsem něco špatně pochopila, omlouvám se, kdyžtak napište do komentů).
Odkazy na díly, které zatím vyšli:

Happy Birthday Faybelle!🎁

17. listopadu 2015 v 8:04 | Nessie O'hair
Víte, kdo měl včera narozky? Faybelle! Je to moje nej everka a má narozky přesně 13 dní předemnou! Takže dodatečně přeji vše nej!
PS:posílejte dotazníky! (Více info v minulém článku)😀

🎁Dotazník-moje narozky🎁

15. listopadu 2015 v 9:00 | Nessie O'hair
Takže ode dneška mám přesně za 14 dní narozky. A jak jsem psala, kromě fotek a nějakého programu bude ještě možnost poslat mi dotazník. Původně jsem chtěla udělat třeba článek 100 faktů o mně, ale říkám si, že tohle bude lepší. Půjde o to, že od teď až do mých narozenin (29.11.) mi budete moc poslat na mail (faybelle@seznam.cz) buď dotazník, pro mě, který vyplním, nebo jednotlivé otázky, které vás o mně zajímá. Upozorňuji vás, že zaptat se mě můžete zeptat na co chcete a já vám na co chci odpovím! Pokud nikdo nepošle, prostě to sem nedám a noc se neděje, ale byla bych moc ráda, kdyby aspoň někdo poslal. Dotazník může být buď na určité téma nebo jen tak obecně, co vás zajímá.
Vaše skorooslavenkyně Nessie O'hair💜💛💚💙

🎄Vánoční program🎄

14. listopadu 2015 v 8:38 | Nessie O'hair
Sice se to jmenuje Bánkční program, ale budou tam zahrnuté i moje narozeniny
PS: Nadpis By me
PSS: Děkuji Lulu za krásný nadpis, který bude umístěn v menu

Neaktivita

10. listopadu 2015 v 7:58 | Nessie O'hair
Moc se omlouvám, že už týden nejsem na blogu, ale blíží se čtvrtletí a my píšem hodně testů a mně kvůli učení nezbývá moc času na blog. Budu se snažit být co nejvíc aktivní.
Vaše Nessie💙💚💛💜

Dotazník

3. listopadu 2015 v 17:19 | Nessie O'hair
Tento dotazník se týká toho, jestli si mám založit Viber
V c.č. je odkaz
Stačí kliknout na obrázek

Fotosoutěž-vyhlášení 1. kola

3. listopadu 2015 v 11:18 | Nessie O'hair
První kolo soutěže je uzavřeno. Někdo bohužel vypadnout musí. Je mi to vážně líto, ale vypadla Hanninka, mně se její fotka moc líbila, ale bohužel. Prosím napiš, s kým chceš cenu. A teď zadání 2. kola, pro ty, co postupují. A to jsou:
  • Bunny
  • Bloom
  • Farrah GodFairy
  • Lotta
Vaším úkolem bude vyfotit svoji panenku v zajímavé póze. V tomto kole nepůjde pouze o krásu fotky, ale taky o originalitu. Na focení vám dám hodně času, takže si pořádně promyslete, co budete fotit.
FOTKY POSÍLEJTE DO 30.11.2015!!!

Hodnocení-Dragon games

2. listopadu 2015 v 11:23 | Nessie O'hair
Dneska pro vás mám hodnocení, protože už žádné dlouho nebylo. A protože jsem našla promofotky DG, tka udělám hodnocení právě této edice. Kolaže by me. Zdroj fotek: http://monster-lili.tumblr.com

1. Raven Queen
V této edici se mi, jako skoro ve všech Raven hrozně moc líbí. Má krásně učesané vlasy a modrý melír jí moc sluší, doplňky ve vlasech vypadadají vážně rebelsky. Na většina panenkách se mi brnění nelíbí (třeba Darling Basic), ale v edici DG je hezké na všech. Top je moc krásný, takový blištiví. Sukně a legíny jsou moc hezké a hodí se jak k Raven, tak k edici DG. Boty se mi líbí asi nejmíň, ale i tak jsou docela hezké, ale mohli by být propracovanější. Co mně na Raven taky vadí, je, že nemá náušnice, ale jen dírky.😞 Prsten ve tveru štítu je super, protože se dá použít i jako štít i jako prsten, jen nevím, jestli není jen na malou velikost prstu. Každopádně je pěkně propracovaný, líbí se mi na něm to písmeno R. Tuto Raven bych si klidně koupila. Raven davám 10/10 bodů, ikdyž pár nedostatků má.