Září 2015

Super odkazy

30. září 2015 v 17:00 | Nessie O'hair
Mám tady několik vtipných a zajímavých odkazů. Zabere to delší dobu, takže pokud nemáte moc času, koukněte aspoň na to poslední.

Úžasná baletka:

3D obrázky na zemi:

Tak toto bych nenakreslila:

Kreativní oběd:

VÍCE V CČ

List of my favourite songs

27. září 2015 v 12:30 | Nessie O'hair
Dneska jsem si připravila mých devět nej písníček

9. What if I shine

Chtěli byste?

26. září 2015 v 15:50 | Nessie O'hair
Ahoj, dneska jsem si objednala desing u Crystal, s podzimní tématikou. A tak napadlo udělat dotazník, ohledně toho, že bych udělala podzimní program, stačí kliknout na obrázek:

My blogstory

25. září 2015 v 15:05 | Nessie O'hair
Pokud chcete vědět příběh mého blogu od začátku až do teď, tak čtěte dál.

Před několika roky, kdy jsem se zajímala o Barbie (EAH jsem neznala), jsem narazila na blog http://barbie-4ever.blog.cz/ a chodila jsem tam skoro každý den, pod přezdívkou Princess. Potom jsem se, díky kanálu https://www.youtube.com/user/MyFroggyStuff dozvěděla oEver After High, podívala jsem se na pár dílů, které ještě nebyly přeložené a moc se mi líbily, tak jsem to začala sledovat.

Vtip

23. září 2015 v 19:35 | Nessie O'hair
Describe yourself in three words:
"I am a rebel!"


PS:snad to chápete

Nová EAH epizoda: Fairest on ice

19. září 2015 v 13:22 | Nessie O'hair
Chtěla jsem to dát dřív, jenomže mi to nějak blblo. TAto epizoda je vážně super, ale mohli ji vydat o Vánocích.

Prodloužení soutěže

18. září 2015 v 17:33 | Nessie O'hair
Rozhodla jsem se, že "Velká hra-září" bude posunutá, z důvodu, že mi obrázek poslala zetím jen Terez. Takže Creative Spirit, Lotta, Sunsetshy, Karolí Kůrková, Crystal a Faybelle mně obrázky pošlete nejpozději do 1.10.2015!
NO COPY BY ME!

Disney Descendants

16. září 2015 v 17:58 | Nessie O'hair |  Recenze na filmy
Dneska tu má článek o novém Disney filmu
Název: Descendants (česky Následníci)

Obsah: V království Auradon rozhodne budoucí král Ben, že do jejich školy můžou nastoupit čtyři děti z ostrova tracených (Ostrov pro záporné postavy z pohádek), vybráni jsou MAL (dcera Maleficent-Zlá sudička z Růženky), Evie (dcera Zlé královny), Carlos (syn Cruelly de Vil) a Jay (syn Jafara). S dětmi to není ale tak jednoduché, jejich rodiče je totiž vychovávali ke zlu... (no copy by me!)

Zajímavosti:
  • Je to okopírované od EAH
  • Není tam dcera Sněhurky
  • MAL nakonci vypadá, jako Raven:
V c.č. jsou písničky, seřazené od nej.

Seznam knih, přečtených za prázdniny 2015

12. září 2015 v 8:12 | Nessie O'hair
Konečně přidávám slibovaný článek.

Přečtených knih: 22
Přečtených stran: 4690

a teď seznam:

The birth of Hunter Huntsman

10. září 2015 v 16:02 | Nessie O'hair |  The birth of...

V jednom lese, v zemi Ever After bydlela rodina Huntsmanova. Nikdo je moc neznal, protože bydleli na samotě. Jedině se znali s Popelkou, která bydlela na zámku kousek od nich a taky samozřejmě s Hoodovýma a Whiteovýma. Když se jim jednoho krásného dne narodil syn, řekli to jen jim. Na počest narození syna uspořádali jen malou oslavu u nich doma, kam pozvali jenom Whiteovy, Hoodovy a Ellovy. Oslava byla malá, ale to nikomu nevadilo. Pan Hunter zaťukal lžičkou o skleničku a prohlásil:"Děkuji všem, kteří se dostavili na oslavu našeho novorozeného syna HUNTERA HUNTSMANA, teď si připijme na jeho zdraví!" Všichni zatleskali.

Hunter rostl, jako z vody. Pomáhal svým rodičům v lese. Ale ještě radši si hrál s malou princeznou Ashlynn, dcerou Popelky. Sice měl vždy předurčený osud a Popelka v něm nebyla, ale on stále doufal, že se jejich osudy protnou. Když Ash matka zakázala se s ním setkávat, byl hrozně smutný, nechtěl nic dělat, pořád jen seděl doma a koukal se z okna. Jeho matka z toho byla moc smutná a snažila se přemluvit Popelku, aby to její dceře dovolila, ale marně, místo toho se s ní pohádala a dlouho se nebavily. Matka ale aspoň Huntera uklidnila, že spolu budou chodit do školy a to jim Popelka překazit nemůže. Hunter se ale stejně bál...

KONEC...JE JEN ZAČÁTEK

Myslím, že tenhle příběh je zatím nejhorší, ale je těžký napsat o klukovi, nevím proč...