Květen 2015

Moje nej EAH postavy-soutěž

30. května 2015 v 21:50 | Nessie O'hair
Vítám vás u večerního článku. Omlouvám se, že píšu až tak pozdě, ale dřív nebyl čas. Zítra na blogu asi nebudu vůbec aktivní. A teď k článku: Před delší dobou jsem psala článek, jaké jsou moje nej EAH postavy. Od té doby se to trochu změnilo, tak mě napadlo udělat takovou menší soutěž: zkuste uhodnout, které tři EAH mám teď nejradši a napište to do komentářů. Budou i bonus body za pořadí, podle oblíbenosti u mě. Kdo bude mít aspoň dvě správně, dostane nějakou menší cenu a kdyby měl někdo náhodou všechno dobře dostane větší cenu. Doufám, že to chápete a že se zúčastníte.


Novinky?

29. května 2015 v 14:05 | Nessie O'hair
Napadlo mě, že bych na blog začala dávat víc EAH novinek a byla bych ráda, kdybyste mi na tento nápad napsali do komentářů. Tady je fotka krásné Ros v krabici: Zdroj http://monster-lili.tumblr.com

Briar-Way Too Wonderland

28. května 2015 v 21:45 | Nessie O'hair
zdroj:http://monster-lili.tumblr.com Tutu Briar jsem už viděla na menším obrázku (Tento je taky malý). Mně se líbí asi nejvíc ze všech WTW. Jenom se mi nelíbí sukně, ale myslím, že jinak je perfektní, hlavně účes. Má ode mě 9/10 bodů.

1. Kolo o nejlepší fotku uzavřeno

28. května 2015 v 19:42 | Nessie O'hair
V prvním kole vypadla..........FlutterShimmer. Jako cenu si můžeš objednat tři věci zmé grafiky. Postupují tedy Bri a Kitty 11. Zadání tohoto kola zní: Vyfoťte panenku v nějaké zajímavé póze. Fotky posílejte zase ne email tiana7@seznam.cz do příštího pátku. To je k soutěži asi vše.

A tady je překrásná cena, kterou mi za bleskovku udělala Hanninka, je s C.A. Cupid.

Anketa v menu

25. května 2015 v 17:54 | Nessie O'hair
Mám novou anketu v menu: Kolik procent byste dali mému blogu? Budu ráda za každý PRAVDIVÝ hlas.

Hodnocení EAH Basic 2. vlna

25. května 2015 v 17:45 | Nessie O'hair |  Hodnocení EAH panenek
1. Cerise Hood
Cerise je moc krásná. Líbí se mi její boty, oblečení, doplňky, vlasy. Jedině se mi nelíbí kabelka, je to dobrý nápdad, udělat ji jako košík, ale přímo kabelka se moc nepovedla. Cerise jsem si chtěla koupit a možná ještě koupím. Celkově má 9,5/10 bodů.

2. Blondie Lockes
Blondie se mi z této vlny líbí nejmíň a asi bych si ji nekoupila. Líbí se mi vlasy, kabelka a doplňky. A nelíbí se mi boty a šaty. Celkově má Blondie 8/10 bodů.

C.A. Cupid
Cupid je zase nejhezčí. Líbí se mi doplňky, boty, vlasy a docela i šaty. Jen pásek není moc hezký. Má odemě 9,9/10 bodů

Celá edice má 9/10 bodů.

Tag-Blog

25. května 2015 v 16:24 | Nessie O'hair |  Tagy
Tento tag jsem našla na blogu http://foreverafterhigh.blog.cz/ otázky jsou přeložené ze slovenštiny a někdy nejsou doslova, ale dávají stejný smysl.

1. Máš ráda blogování?
Ne, asi. SAMOZŘEJMNĚ, že MÁM RÁDA BLOGOVÁNÍ

2. Proč sis založila blog?
Chodila jsem na různé jiné a viděla jsem, že ty blogerky jsou podobně staré a májí stejné zájmy, tak poč bych nemohla mýt blog i já?

Cena pro Adrienu

24. května 2015 v 17:20 | Nessie O'hair
Ještě jednou ti moc děkuji za design! TAdy je pro tebe malá cena. Při použití uvézt zdroj:

Nový Dess

24. května 2015 v 17:13 | Nessie O'hair
V dotazníku hodně z vás psalo, že si mám objednat desing. Tak jsem si objednala od Adriena Lerielové, je na něm Faybelle a je sladěný do modrých barev. Je moc krásný , děkuji. Tady je obrázek (náhled o mě nefunguje):

Fotosoutěž-hlasujte

22. května 2015 v 21:07 | Nessie O'hair
Je to tady! Bohužel se zúčastnili pouze tři. V anketě hlasujte, která fotka se vám nejvíc líbí. Já dávám hlas Kittty 11

Fotka od Bri:

Fotka od FlutterShimmer:

Fotka od Kittty 11: