1. kapitola: Oslava

8. února 2015 v 14:48 | Nessie O'hair |  Ever After High-Happily ever afterJednou Raven seděla na lavičce s mobilem v ruce u jejího a Dexterova domu. Dexter přišel za ní. Ahoj Raven co děláš? Píšu pozvánky na dnešní oslavu 20. výročí od toho co jsem nepodepsala knihu Pohádek a Legend a všichni můžou žít podle sebe. Opověděla Raven. A koho vlastně zveš? zeptal se Dexter. Tady mám seznam četla Raven:

Apple White, Madeline Hatter, Croakingovy (Briar, Hopper a jejich děti), Crumbovy (Ginger, Gus a jejich děti), Hoodovy (Poppy, Sparrow a jejich děti), Huntsmanovy (Ashlynn, Hunter a jejich), Charmingovy (Cerise a daring), Dumptyovy (Humphrey, Melody a jejich děti) a Wonderlandovy (Bunny, Alitair a jejich děti). A co ostatní? Zeptal se Dexter. Ostatní bydlí moc daleko.

Mezitím u Crokingových: Briar přišla ti SMSka od Raven! Řekl Hopper. Přečti mi ji musím krmit Rose. Mamíí!!!!!! Vykřikla Violetka. Můžu to přečíst já? OK tak čti.
Violetka četla: Mi-lá Bri-ar mo-hla bys dnes při-jít na os-la-vu 20. vý-ro-čí od do-by co jsem ne-po-dep-sa-la kni-hu Po-há-dek a le-gend. Mů-že s te-bou při-jít ce-lá ro-di-na. Supeeeer zakřičeli Violetka a James.

Všichni si večer udělali čas a přišli a skvěle se bavili. Děti si hrály, dospělý si povídaly a všichni k tomu jedli cukroví od Ginger. Jenomže najednou si Raven uvědomila že na oslavě není Apple. Poppy navrhla že kdo potřebuje učesat nebo ostříhat ať jde za ní. A tak měly zábavu s ulítlíma účesama.

Když vtom někdo hlasitě zaklepal na dveře. Dexter šel otevřít. Zděsil se za dveřmi stála Apple White a Milton Grimm, který držel knihu Pohádek a Legend!

Konec je jen začátek...
PS: doufám že se vám příběh líbil a omlouvám se za chyby. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama